Контакти
 

Загальна інформація

Патології, покази до оперативного лікування

Оперативне лікування

Грижі міжхребцевих дисків

Травматичні пошкодження

хребта та спинного мозку

Позамозкові спинальні пухлини

Внутрішньомозкові спинальні пухлини

Пухлини хребців

Гемангіоми хребців
Сірінгомієлія, аномалія Кіарі
Аномалія Кімерлі
Зміщення хребців, деформації хребта
Спинальні судинні мальформації
Периневральні кісти

Протезування

Ендоскопічні методи

Порівняння ендоскопії та мікродискектомії

Методики блокад

Пункційна лазерна методика

Відео оперативних втручань

Як отримати консультацію

 

   
Клініка спинальної патології №1

ПАЦІЄНТАМ » Протезування

У клініці застосовується протезування міжхребцевих дисків на різних рівнях хребта зі збереженням функціональної мобільності хребта при дегенеративно-дистрофічних захворюваннях (дегенерація дисків, грижа дисків, спондильоз, спондилоартроз, центральний і латеральний стеноз хребтового каналу, дегенеративний спондилолістез, псевдоартроз, дискогенна люмбалгия).
Співробітниками спинальної клініки розроблені, впроваджені і використовуються різні методики протезування міжхребцевих дисків з використанням титанових кейджів і рухливих протезів міжхребцевих дисків.

Протезування міжхребцевих дисків за допомогою титанових кейджів:
Мета операції: 1) декомпресія дурального мішка, нервових корінців, 2) видалення грижі диску, 3) відновлення висоти між хребцевого диску і створення дистракції між хребцевого простору; 4) запобігання компресії корінців в між хребцевому отворі, 5) стабілізація рухового сегмента хребта, запобігання деформації хребта, формування псевдоартрозів.
Циліндрична і кубічна форми кейджів запобігають випаданню, міграції, ламанню трансплантата, зменшенню висоти дискового простору.

Переваги протезування міжхребцевих дисків за допомогою титанових кейджів:
1) Біомеханічно доцільний, тому що кейдж розташований уздовж осі, де проектується максимальне навантаження на руховий сегмент хребта, розташований у центрі ротації диску; 2) імплантат максимально стискується, міцніший за кістковий трансплантат; 3) в післяопераційному періоді можлива рання активізація пацієнтів – хворі починають ходити на 2-3-й день після операції, виписка хворих – на 6-8-й день після операції, до “сидячої” роботі хворий може повернутися через 1-1,5 мес. після операції.

Протезування міжхребцевих дисків за допомогою рухливих протезів:
Мета операції: 1) декомпресія дурального мішка, нервових корінців; 2) усунення явищ «післядискектомічного синдрому»; 3) відновлення висоти і функціональної рухливості міжхребцевого диску, запобігання нестабільності хребта; 4) збільшення рухливості поперекового і шийного відділів хребта

Серед показань до операції виділяються нестабільність хребта, форамінальний стеноз, післядискектомічний синдром, синдром міжхребцевих суглобів, спондилолістез 1-й ступеня.
Матеріалом для кейджей і протезів міжхребцевих дисків являється титан і хірулен (високомолекулярний полімер), що є легкими, міцними і зносостійкими матеріалами, інертними до тканин організму людини, а також дозволяють робити рентген- і МРТ-контроль після операції.
Розміри протезів: 12*20 мм, 14*20 мм, 16*20 мм

Найкращих результатів у лікуванні дегенеративних процесів можливо досягти тільки адекватним вибором лікувальної методики в кожного хворого з урахуванням стадії його захворювання, клінічних проявів, анатомічних особливостей хребта, що передують операцій.


 
Клініка патології хребта та спинного мозку. Київ. Україна.
 © spine.kiev.ua
   
 
 

youtube презентації

відеоматеріалів клініки

Сучасні хірургічні технології лікування больових синдромів поперекового відділу хребта

Нова техніка мікроендоскопічної дискектомії з встановленням міжхребцевого імпланту

Методи відновлювальної хірургії в лікуванні дегенеративних процесів міжхребцевих дисків

Сучасні хірургічні технології протезування міжхребцевих дисків