Контакти
 

Загальна інформація

Патології, покази до оперативного лікування

Оперативне лікування

Грижі міжхребцевих дисків

Травматичні пошкодження

хребта та спинного мозку

Позамозкові спинальні пухлини

Внутрішньомозкові спинальні пухлини

Пухлини хребців

Гемангіоми хребців
Сірінгомієлія, аномалія Кіарі
Аномалія Кімерлі
Зміщення хребців, деформації хребта
Спинальні судинні мальформації
Периневральні кісти

Протезування

Ендоскопічні методи

Порівняння ендоскопії та мікродискектомії

Методики блокад

Пункційна лазерна методика

Відео оперативних втручань

Як отримати консультацію

 

   
Клініка спинальної патології №1

ПАЦІЄНТАМ » Пухлини хребців

Пухлини хребців - новоутворення які утворюються внаслідок мутації клітин хребців або метастазування в хребці пухлин з інших органів. За своєю природою пухлини хребців можуть бути метастатичними або первинними. Хребет людини складається з 31 - го сегмента. Основні функції хребта - опорна і захисна. Внаслідок виявлення пухлини хребця він не може витримати вертикальне навантаження, і захистити спинний мозок який проходить в ньому. Лікування даної проблеми досить складне. Потрібний делікатний підхід до вибору методу консервативного і хірургічного лікування. Наша клініка є лідером по накопиченому досвіду в області онкологічних захворювань хребців. Виявити ураження хребця на ранніх стадія важко. Основні скарги які пред'являють пацієнти в дебют захворювання є незначний біль в області ураженого хребця з тенденцією до зростання больового синдрому. В подальшому відрізку часу, до появи грубого неврологічного дефіциту, відбувається збільшення руйнування хребця, яке в свою чергу веде до здавлення нервових структур, порушення провідності в спинному мозку, яке в свою чергу веде, до стійких неврологічних порушень (слабкість або відсутність рухів в кінцівках, порушення чутливості з рівня ураження, порушення функцій тазових органів).
Підхід до лікування в кожному випадку індивідуальний. В даний час за стандартами американської асоціації нейрохірургів лікування повинно мати комплексний характер. Комплексність лікування полягає в спільній участі нейрохірургів, онкологів. Велику роль відіграє анамнез життя (наявність онкологічних захворювань в анамнезі). Далі береться до уваги неврологічний і соматичний статуси, інструментальні методи обстеження.
При ураженнях 1 3 хребців доцільно проведення хірургічного лікування спрямованого на тотальне видалення пухлини взяття біоптату для патогістологічного аналізу. Після чого, при чутливості пухлини до променевої та хіміотерапії, проводитиметься подальше лікування під наглядом онколога.
При множинному ураженні хребців можлива малоінвазивна (малокровна, невелика) операція спрямована на взяття біопсії пухлини хребця з метою проведення, отриманого при даній маніпуляції матеріалу, патогістологічного дослідження.
При відсутності протипоказань до вертебропластеке можливо її проведення під час біопсії. Вертебропластика - нагнітання цементу в уражену хребець. Мета операції профілактика просідання хребця і надалі відсутності компресії нервових структур.

Клініка патології хребта та спинного мозку. Київ. Україна.
© spine.kiev.ua
   
 
 

youtube презентації

відеоматеріалів клініки

Техніка мікрохірургічного видалення пухлини тіла Th 1 хребця

Хірургічне лікування пухлин хребта

Комбіноване нейрохірургічне лікування пухлин крижової кістки

Результати нейрохірургічного лікування пухлин крижової крижів

Техніка ендоскопічного видалення паравертебральної пухлини